VIDEO BLOG | Lazio – CFR 1-0. Campioana a fost la un pas să ia un punct

Thursday, 28 November 2019, 19:51,
Stiri Realitatea

CFR a ratat o șansă mare să-și asigure calificarea în primăvara Europa League.

CFR a pierdut la limită pe terenul lui Lazio, scor 0-1. Clujenii au dominat repriza secundă și au ratat ocazii mari la Roma.

Vezi mai jos momentele importante:

Min. 90+3: OCAZIE CFR! Cestor putea da lovitura în prelungiri, însă lovitura sa de cap nu a prins cadrul porții.

Min. 70: GOL ANULAT CFR! Traore reușește să introducă balonul în plasă, însă golul nu este validat. Atacantul francez a fost în poziție neregulamentară.

Începe repriza secundă

Finalul primei reprize

Min. 38: BARĂ CFR! Djokovic trage de la mare distanță, însă balonul lovește bara

Min. 25: GOL LAZIO! Correa deschide scorul la Roma

CFR, echipa de start: Arlauskis - Peteleu, Boli, Burcă, Cestor, Camora - Culio, Bordeianu, Djokovic - Păun, Omrani

Lazio, echipa de start: Proto - Bastos, Vavro, Acerbi - Lazzari, Parolo, Cataldi, Luis Alberto, Jony - Adekanye, Correa

Meciul Lazio - CFR Cluj a fost LIVE VIDEO BLOG pe realitateasportiva.net de la ora 22:00.

Sursă: REALITATEA.NET