Lovitură pentru Cosmin Contra înaintea meciului cu Malta!

8 Iunie 2019
Cosmin Contra

Cosmin Contra are parte de o nouă lovitură înaintea meciului cu Malta. Dragoș Grigore nu va face deplasarea din cauza cartonașelor galbene obținute.

România a remizat la Oslo cu Norvegia, scor 2-2, după ce ”tricolorii” au fost conduși cu 2-0.

În meciul de aseară, Dragoș Grigore (32 ani) a încasat al treilea cartonaș galben, minutul 80, și nu va face deplasarea în Malta. Fotbalistul a avut un rol important în meciul cu Norvegia: pasă de gol pentru Keșeru, minutul 77.

Vezi pe realitateasportiva.net care tricolor a revenit în țară din cauza unui deces în familie.

Sursă: REALITATEA.NET